Wyprzedaż! Wszystko -70%!

PRALINES to ubranka ze smakiem – na wyjątkowe okazje i nie tylko. Jesteśmy małą manufakturą znad polskiego morza, a inspiruje nas francuski szyk i prostota. Tworzymy dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 8 lat, choć często także ich Mamy zwracają się do nas po wyjątkowe kreacje dla siebie.

Celujemy w ponadczasowe kroje i bawełniane tkaniny, które skrupulatnie dla Was wybieramy. Współpracujemy z najlepszymi, bo tylko w ten sposób możemy stworzyć coś pięknego i wyjątkowego dla Waszych Dzieci. Nieustannie z Wami rozmawiamy i słuchamy Waszych potrzeb, aby móc je zaspokoić pod każdym względem. Wasze zadowolenie jest dla nas priorytetem.

PRALINES to przede wszystkim miłość do pięknych rzeczy. Co więcej, jesteśmy fanami nurtu slow fashion. Zachęcamy do kupowania ubrań w mniejszej ilości, jednak lepszej jakości. Nasza wyjątkowość? Polega na trosce o jakość naszych produktów oraz dbałości o szczegóły: każdy szew to istny majstersztyk, którego – nieskromnie przyznamy – pozazdrościłaby sama Coco Chanel ;-)

Dlaczego robimy to, co robimy? Zapraszamy do przeczytania Historii powstania PRALINES. Możecie być pewni, że w cały proces tworzenia wkładamy mnóstwo serca i energii, o czym zaświadczą nasi zachwyceni Klienci. Proponujemy limitowane kolekcje, gdyż wiemy jak ważne dla naszych Klientów jest poczucie wyjątkowości. Podejmujemy się również licznych wyzwań. Niepowtarzalny garniturek dla małego dżentelmena skrojony na miarę? Strój sceniczny à la Pocahontas dla małej piosenkarki? Sukienka na chrzciny dla ukochanej księżniczki? Z przyjemnością!

W czym możemy Ci dzisiaj pomóc?